Контактирајте нас

Нингбо Лук Универсе Лигхтинг Тецхнологи Цо., Лтд.


 Тел:+ 86-0574-87166561

 Телефон: + 86-18058507572

 Факс: + 86-0574-87166561

 Пошта:  инфо@леиусен.цом

 Веб: хттпс://ввв.сино-ледмиррор.цом

 Адреса:Блок Ц, Кина Спортски град, округ Јиангбеи, Нингбо, КинаПошаљи упит

  • QR